Športový rybolov  Štrkovisko Padáň

Slovenčina

Štrkovisko Padáň Štrkovisko Padáň Štrkovisko Padáň
>> Športový rybolov Padáň > O revíre

Súkromný rybársky revír
    Štrkovisko Padáň

Štrkovisko Padaň - rázcestie sa nachádza 14 km od Dunajskej Stredy, na križovatke ciest Padáň - Pataš a Boheľov - Pataš. Štrkovisko vzniklo v roku 1970 ťažbou štrkopiesku. Od roku 2000 je štrkovisko súkromným rybárskym revírom. Jeho rozloha je 5,4 ha, hĺbka vody max. 6 metrov.

Počas sezóny je štrkovisko otvorené od marca do októbra, je zarybnené nasledovnými druhmi rýb: kapor, lieň amur, pleskáč, karas, šťuka, ostriež, červenica, plotica, slnečnica. Návštevnosť a popularita štrkoviska stúpa z roka na rok, návštevníci si pravideľne odnášajú vlastnoručne ulovené ryby, alebo iba trénujú svoje majstrovstvo pri zdolávaní rýb. Pri väčších váhových kategóriách ulovených rýb sa udomácnila metóda ''chyť, odfotografuj a pusť''. Vďaka všetkým slušným športovým rybárom má takto každý návštevník štrkoviska možnosť chytať kapitálne kusy rýb.

Najväčšou prednosťou štrkoviska je bohaté zarybnenie rybami a v sezóne pravideľné dopĺňanie rýb každých 14 dní výhradne počas otváracích hodín. Tak má každý návštevník možnosť vidieť kvalitu a kvantitu zarybňovaných rýb. Štrkovisko je ideálnym miestom relaxu nielen pre športových rybárov ale aj pre rodinných príslušníkov a nerybárov. V bezprostrednom okolí sú vybudované stoly, lavice a drevené prístrešky s ohniskami. V letných mesiacoch je možné si zakúpiť u obsluhy štrkoviska chladené nápoje.

Príďte a spojte príjemné s užitočným , relax a zdravú výživu v podobe vlastnoručne ulovenej ryby. To všetko v tichom a slnkom zaliatom prostredí Žitného ostrova.


V jesennom období (september - november 2011) sme zarybnili štrkovisko Padáň 2800 kg kapra ( 8 - 15 kg /ks )
a v menších množstvách na spestrenie obsádky aj nasledovné druhy rýb :
amur, tolstolobik, šťuka, zubáč a iné

Zarybnenie si môžete prezrieť v špeciálnej sekcii fotogalérie.

Aktuálne počasie

Otváracie hodiny


Dnešný deň 16.7.2024 máme zatvorené

Najbližšie máme otvorené vo štvrtokAnketa

Čo je pre Vás rozhodujúce pri výbere súkromného rybárskeho revíru?


[5549] otváracie hodiny
otváracie hodiny
[9409] cena vstupného
cena vstupného
[2391] vzdialenosť od bydliska
vzdialenosť od bydliska
[4709] zarybnenie a úlovky
zarybnenie a úlovky
[1483] ústretovosť personálu
ústretovosť personálu
[1555] príjemné prostredie
príjemné prostredie

Počet hlasov: 25096